Malířské práce

Milujeme barvy

a širokou škálu možností proměny interiéru, kterou nám nabízejí. Nabízíme kvalitní malířské práce, proškolený tým se znalostí potřebných postupů a kvalitních materiálů, získali jsme řadu osvědčení a pravidelně se účastníme odborných školení. Rádi nabízíme profesionální produkty.

  • 12 000 odstínů
  • Vysoká vydatnost a kryvost
  • Dlouhá trvanlivost a světlostálost
  • Omyvatelné a otěruvzdorné povrchy
  • Záruka na opětovné namíchání odstínu

Barvy DULUX jsou pro nás skvělým partnerem.

 DULUX představuje ucelený systém vnitřních i vnějších barev na stěny, fasády, dřevo i kov. Většina produktů se tónuje na míchacích automatech a zákazník má možnost vybrat si až z 12 000 odstínů. Tyto odstíny je možné kdykoliv přesně zopakovat. Zákazník si navíc může sladit do stejného barevného odstínu různé prvky interiéru i exteriéru: stěny, dřevěné i kovové doplňky, vše navíc v matném, saténovém nebo lesklém provedení. Řada produktů DULUX nese označení „Best by Test“ - nejlepší v testu. Jedná se o anonymní testování výrobků britskými profesionálními malířskými firmami a DULUX se již mnoho let opakovaně umisťuje na prvním místě. DULUX nabízí také specializované produkty pro chemicky i mechanicky namáhané prostory. Ve více než dvou třetinách světa je značka DULUX synonymem pro nátěrové hmoty a kreativní úpravy interiéru a exteriéru.

Proč investovat do kvalitních barev a malířských prací?

 Barvy mají vyšší pořizovací cenu, ale nejsou dražší. V horizontu několika dalších let se investice vrátí. Barvy mají velmi dlouhou trvanlivost. Vymalujete a zaplatíte jen jednou. Při použití běžných levných materiálů Vás totiž znovuvymalování čeká mnohem dříve a častěji než při použití kvalitních materiálů. Při porovnání nákladů na opětovné malování, opravy a úpravy, organizování malířských prací, čas, energii a náklady se zákazník dostává i na vyšší finanční výdaje. Vyplatí se zvážit, zda se takových starostí a výdajů do blízké budoucnosti ušetřit.

Sortiment DULUX nabízí

 Barvy základní, interiérové barvy, fasádní barvy a exteriérové a speciální barvy. Otěruvzdorné podlahové laky a barvy, fasádní a tzv. kreativní a specifické nátěry, jako například fládrovací nátěry, mramory, a další. Podkladové barvy díky vysoké plnicí schopnosti zalévají drobné nerovnosti povrchu a působí jako plnič, používají se i pro překrytí sytých barev, povrch rychle zpevňují a sytí. Jsou světlostálé, odolné vůči vysokým teplotám až 90°C. Zpevňují suché a sprašující povrhy jako omítky a cihly.Jsou účinné na ošetření skvrn způsobených například vodou, ředidly, inkousty, uhlem, křídami mastnotou či jinými činiteli. Nátěry mají výbornou prodyšnost a trvanlivost. Snáší jemné mytí, jsou vhodné pro oblasti silně zatěžované vodou nebo kondenzací par. Vysoká konzistence je lehce roztíratelná, její předností je nízká spotřeba při zachování dobrého krytí. Odolné barvy vůči častému mytí a kondenzaci vody jsou vhodné do koupelen, kuchyní, jídelen. Vynikají velkou přilnavostí a odolností. Jejich povrch umožňuje snadné čištění a pravidelné mytí. Díky hygienickým vlastnostem v kombinaci s odolným obyvatelným povrchem jsou barvy předurčeny i pro použití v nemocnicích, farmaceutických provozech, potravinářských provozech, dětských pokojích nebo veřejných budovách.

Kvalitní malířské práce – kvalitní příprava

 Podkladové barvy díky vysoké plnicí schopnosti zalévají drobné nerovnosti povrchu a působí jako plnič, používají se i pro překrytí sytých barev, povrch rychle zpevňují a sytí. Jsou světlostálé, odolné vůči vysokým teplotám až 90°C. Zpevňují suché a sprašující povrhy jako omítky a cihly.Jsou účinné na ošetření skvrn způsobených například vodou, ředidly, inkousty, uhlem, křídami mastnotou či jinými činiteli.

 

 

Užitečné odkazy:
www.aaabarvy.cz
www.dulux.cz